kw
logo white

Arnošt Čáp

specializace: interní analýza firmy s cílem zvýšit produktivitu a tržby, řízení obchodních týmů, mystery shoping, prodejní a prezentační dovednosti, manažerské poradenství, vedení lidí, motivace a koučink obchodních zástupců

Zkušený manažer s více než 15ti letou manažerskou praxí a dalšími cca. 10 lety praxe v předchozích pozicích obchodníka či pracovníka v provozu. V minulosti působil jako obchodní ředitel a člen dozorčí rady přední české obchodní společnosti působící v automobilovém průmyslu. Jeho velkým přínosem mimo jiné je právě dlouhodobá praxe a orientace v automobilovém průmyslu stejně jako zkušenost s restrukturalizací a krizovým řízením podniku.

Ve společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o. se Arnošt Čáp velmi rychle etabloval jako klíčový člověk, který pracuje na více projektech vč. interim managementu a externího řízení obchodních týmů v několika firmách. Díky svým výsledkům se stal velmi brzy ředitelem pobočky J.I.P. pro firmy s.r.o. v Praze. Zdobí jej pragmatičnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, smysl pro pořádek a důslednost, zdravý selský rozum a akceschopnost.

Má silné technické „cítění“. Arnošt dokáže zároveň velmi citlivě vnímat rovnováhu mezi orientací na lidi a na výsledky. Díky tomu vede firmy a týmy klientů k maximální produktivitě. Mezi jeho koníčky patří sport, kynologie, cestování, automobilismus a filmy.

 

PŘEHLED VŠECH ČLENŮ

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.