kw
logo white

startupNeustále hledáme nové příležitosti, kam investovat jak náš kapitál, tak naše know-how z oblasti podnikání, stejně jako z nejrůznějšího spektra oborů. Coby individuální investor (business angel) využívající vlastní kapitál na financování perspektivních malých podniků s výrazným růstovým potenciálem hledáme vhodného partnera s dobrou myšlenku, nadšením pro podnikání a s chutí spolupracovat se zkušeným obchodním partnerem.

Podporujeme skvělé myšlenky a nadšení pro podnikání

Cílem naší spolupráce je pomoci rozjet našim obchodním partnerům jejich podnikání a zároveň zhodnotit naše vložené prostředky. Perspektivním partnerem je pro nás malá, ale i středně velká firma s růstovým potenciálem stejně jako začínající start-up.

Coby business angel přinášíme do společného projektu / firmy know-how v podobě znalostí v oblasti řízení firmy, obchodu a marketingu, stejně jako orientaci a zkušenosti v podnikání a kontakty na strategické partnery. Investiční vstup je omezen na předem stanovené období, na jehož konci coby investor realizujeme odprodej svého podílu.

Jsme business angel 

Jako klasický business angel nehledáme pouze nejvyšší výnos s určitou výší rizika, hledáme především oblast, ve které se můžeme aktivně angažovat a využívat své zkušenosti a kontakty pro podporu růstu firmy, do níž investujeme.

Proč spolupracovat s námi?

  1. otevřená komunikace, bez "omáček"
  2. spolehlivost, dobrá organizace a flexibilita
  3. profesionální výkon (vlastní analýza, prezentace, zacházení s informacemi, termíny...)
  4. výsledky, zkušenosti a ověřenost v čase
  5. pozitivní hodnocení projektů a dosažených cílů samotnými klienty
  6. rychlé a diskrétní jednání a rychlá reakce na problémy
  7. spokojenost desítek klientů

Zaujal Vás náš pohled na věc?

Vyplňte nezávaznou poptávku a sjednejte si s námi informativní schůzku vyplněním formuláře na spodní straně webu nebo nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 603 995 052.

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.