kw
logo white

Ing. Vladimír Prokeš, MBA

Specializace: lean production systems & process optimalization, project management, risk management, asset management (řízení provozních aktiv), podnikové IS (intranetové podnikové aplikace), management lidských zdrojů

Senior konzultant a lektor společnosti, který se v oboru poradenství a vzdělávání pohybuje více než 17 let. Školení všech úrovní řízení včetně top managementu firem zaměřuje především na témata, jako jsou prodejní výcvik a řízení prodeje, zvyšování výkonnosti firmy, procesní a projektové řízení, strategické a marketingové řízení, finanční řízení a ekonomie, vedení lidí a jejich motivace, manažerské a komunikační techniky (efektivní porady, osobní pohovory s podřízenými, delegování, time management, stres management, koučování, týmová práce, asertivní komunikace, prezentace, řízení změn, vyjednávání a argumentace, snižování nákladů atd.).

V lektorské činnosti uplatňuje principy facilitace, koučování a klade důraz na metodiku práce. Vladimír je registrován v Národním registru poradců agentury CzechInvest. Vladimír je profesionál vnímající vždy vysokou zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

 

PŘEHLED VŠECH ČLENŮ

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.