kw
logo white

joint ventureJoint venture je obchodní partnerství, při kterém většinou jeden podnik spolu s dalším podnikem či organizací (nejen zahraničním) vytvoří novou společnou obchodně-právní formu (většinou akciovou společnost, může být i s.r.o.).

Spojení zkušeností a předností obou partnerů

Cílem takovéto spolupráce je spojit přednosti či zkušenosti obou partnerů, např. zahraniční subjekt může nabídnout peníze či prověřenou značku, domácí má zase lepší znalosti místního trhu. Naše společnost nabízí potenciálním obchodním partnerům v oblasti join venture vyzkoušené partnerství z několika projektů, kdy náš obchodní partner disponuje kvalitním technologickým know-how určitého oboru, zatímco naše společnost disponuje know-how z oblasti obchodu, marketingu či managementu firmy.

V našem případě join venture se spojí „technik“ podnikatel (firma klienta s technologickým know-how) s „obchodníkem a manažerem“ coby podnikatelem z naší strany (disponujeme know-how v oblasti řízení firmy, obchodních a marketingových metodách).

Výsledkem je efektivní symbióza podnikání, ve kterém se partnersky dělíme o povinnosti – my se staráme o personální a provozní stránku firmy, o obchod a ekonomiku, partner se stará o technologické know-how, realizaci zakázek s technologickou přidanou hodnotou a o výrobu.

Jste-li založením spíše technik a hledáte k sobě partnera obchodníka/manažera, kontaktujte nás, na společné schůzce můžeme probrat různé možnosti spolupráce.

Proč spolupracovat s námi?

  1. otevřená komunikace, bez "omáček"
  2. spolehlivost, dobrá organizace a flexibilita
  3. profesionální výkon (vlastní analýza, prezentace, zacházení s informacemi, termíny...)
  4. výsledky, zkušenosti a ověřenost v čase
  5. pozitivní hodnocení projektů a dosažených cílů samotnými klienty
  6. rychlé a diskrétní jednání a rychlá reakce na problémy
  7. spokojenost desítek klientů

Zaujal Vás náš pohled na věc?

Vyplňte nezávaznou poptávku a sjednejte si s námi informativní schůzku vyplněním formuláře na spodní straně webu nebo nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 603 995 052.

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.