kw
logo white

PhDr. Eva Strmisková

specializace: interní analýza firmy s cílem zvýšit produktivitu a tržby, personální audit, poradenství v oborech obchod a management, obchodní dovednosti, manažerské dovednosti a komunikační dovednosti

Eva má dlouhodobé zkušenosti z více oborů, včetně zahraniční praxe, což ji staví do pozice člověka s velkým nadhledem a schopností vnímat souvislosti. Díky svým analytickým schopnostem a nezaujatému pohledu přináší klientům často neotřelá a funkční řešení.

Zdobí ji vysoká jazyková vybavenost – plynulá komunikace v angličtině a francouzštině. Dlouhodobě se věnuje lektorství stejně jako oblasti marketingu a obchodu firem. Díky své silné orientaci na lidi a znalostem v oboru psychologie dokáže pronikat do podstaty vztahových problémů na pracovišti stejně jako v obchodních vztazích.

Je dobrá motivátorka stejně jako moderátorka. Ve společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o. mimo jiné pracovní úkoly zastává pozici ředitelky pobočky v Brně. Předností Evy Strmiskové jsou velmi dobré komunikativní dovednosti, výborné organizační schopnosti, týmové pojetí a zvládání práce pod stresem. Mezi její koníčky patří obor psychologie, problematika vedení lidí, rekreační sport, hudba, filmy, cestování a poznávání nových věcí.

PŘEHLED VŠECH ČLENŮ

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.