Reengineering

Reengineering firmy

Reengineering podniku p┼Öin├í┼í├ş klient┼»m z├ísadn├ş anal├Żzu a radik├íln├ş rekonstrukci podnikov├Żch proces┼» tak, aby mohlo b├Żt dosa┼żeno v├Żrazn├ęho zlep┼íen├ş kritick├Żch m─Ť┼Ö├ştek v├Żkonnosti firmy, jako jsou zv├Ż┼íen├ş rychlosti produkce, sn├ş┼żen├ş spot┼Öeby ─Źasu, ├║spora n├íklad┼», zv├Ż┼íen├ş kvality.

Zam─Ť┼Ö├şme se na redefinici podnikov├Żch proces┼»

Zam─Ť┼Öujeme se na p┼Öetv├í┼Öen├ş podnikov├Żch proces┼» tak, abychom dos├íhli vy┼í┼í├ş efektivity vnit┼Ön├şho fungov├ín├ş podniku ÔÇô sna┼ż├şme se, co nejv├şce to jde, zjednodu┼íit procesy odehr├ívaj├şc├ş se ve firm─Ť, odstranit v┼íechny zbyte─Źn├ę a duplicitn├ş ─Źinnosti, slu─Źujeme ─Źinnosti, kter├ę maj├ş podobn├Ż charakter, inovujeme ─Źinnosti a procesy, kter├ę jsou neefektivn├ş.

V├Żsledkem je funk─Źn├ş podnik, kter├Ż produkuje rychleji, kvalitn─Ťji a levn─Ťji produkty, slu┼żby ─Źi zak├ízky, kter├ę jsou hlavn├şm (ÔÇ×coreÔÇť) businessem klienta. V pr┼»b─Ťhu ┼żivotnosti jak├ęhokoliv podniku ─Źasto zbyte─Źn─Ť buj├ş nejen byrokracie a administrativa, ale principi├íln─Ť v─Ťt┼íina proces┼», kter├ę uvnit┼Ö podniku prob├şhaj├ş. Pom├íh├íme firm├ím klient┼»m op─Ťt v─Ťci zjednodu┼íovat, racionalizovat a zrychlovat.

Efektem Reengineeringu jsou:

Úspora nákladů.
Rychlej┼í├ş a kvalitn─Ťj┼í├ş dod├ívky produkt┼» a slu┼żeb pro z├íkazn├şky.
Z├şsk├ín├ş konkuren─Źn├ş v├Żhody v oboru.

Poj─Ćme se setkat na nez├ívazn├ę sch┼»zce, kde probereme mo┼żnosti na┼í├ş spolupr├íce.

V─Źetn─Ť toho, jak nej├║─Źinn─Ťji pomoci v├ím a va┼íemu podniku.

Pro─Ź spolupracovat s n├ími?

  • Otev┼Öen├í komunikace, bez "om├í─Źek"
  • Spolehlivost, dobr├í organizace a flexibilita
  • Profesion├íln├ş v├Żkon (vlastn├ş anal├Żza, prezentace, zach├ízen├ş s informacemi, term├şny ...)
  • V├Żsledky, zku┼íenosti a ov─Ť┼Öenost v ─Źase
  • Pozitivn├ş hodnocen├ş projekt┼» a dosa┼żen├Żch c├şl┼» samotn├Żmi klienty
  • Rychl├ę a diskr├ętn├ş jedn├ín├ş a rychl├í reakce na probl├ęmy
  • Spokojenost des├ştek klient┼»

Zaujal v├ís n├í┼í pohled na v─Ťc?

Vypl┼łte nez├ívaznou popt├ívku a sjednejte si s n├ími informativn├ş sch┼»zku vypln─Ťn├şm formul├í┼Öe NEZ├üVAZN├ü POPT├üVKA, nebo se s n├ími spojte e-mailem na Tato e-mailov├í adresa je chr├ín─Ťna p┼Öed spamboty. Pro jej├ş zobrazen├ş mus├şte m├şt povolen Javascript., nebo na telefonu +420 603 995 052.
┬ęALL RIGHTS RESERVED. MADE BY WEBOO 2018