kw
logo white

strategicka analyza firmyV případě, že Vaše firma dobře funguje, nezbývá nám, než Vám pogratulovat k dobré práci! Jste nejspíš velice schopný akcionář, majitel či manažer! Statistika je totiž nemilosrdná. Z tisíce založených podniků do deseti let přežije pouze 10 firem. To je pouze 1%!!! V jakém stavu vývoje je vaše firma? Tuto otázku vám přesně zodpoví analýza podniku. Proč by vás měla taková analýza firmy zajímat?

Vypracujeme použitelnou strategickou analýzu Vaší firmy

Každá společnost prochází jednotlivými životními cykly podniku. Zjednodušeně je to fáze růstu, fáze zenitu a fáze poklesu. Pro první dvě fáze platí, že dříve nebo později, každý podnik, potažmo majitel či manažer podniku dosáhne svého maxima. Zkrátka každý člověk a každá firma má určitý potenciál. Schopný člověk dosáhne po určité době svého vrcholu. Stejně tak firma. Samozřejmě jaksi ale nemůže přerůst sama sebe. A v tom je problém. Proč? Protože v té chvíli podnik nemůže dále růst - jeho stratégové (majitelé, manažeři) mu dali, co mohli.

Nepřicházejí ale další a nové podněty a podnik přestane růst. Dřív nebo později se začne tento růst překlápět v pozvolný pokles. To je případ mnoha podniků, které fungovaly dlouhá léta, tržby jim rostly, rentabilita se zvyšovala, a najednou jako by nevěděly kudy a jak dál... a tržby začaly klesat, odbyt se zpomaloval, cash flow zhoršovalo, lidé začali odcházet.
Nečekejte na to, až dosáhnete vrcholu. Nezastavujte se v růstu.

Využijte naší nabídky na nezávaznou analýzu podniku včas!

Nechte si včas udělat nezávaznou analýzu podniku. Ztratí-li Váš podnik jednou hybnost, bude velmi těžké znovu jej dát do pohybu. Využijte možnosti dál rozvíjet Váš podnik. Analýza firmy je k tomu vhodným nástrojem. Buďte prozíravým majitelem, prozíravým manažerem. A připravte se již v době prosperity na další fáze životního cyklu podniku.

Spolupráce probíhá v těchto krocích:

 • diagnostika finančního zdraví firmy - finanční analýza
 • SWOT analýza
 • myšlení od nuly – nesnažíme se myslet lépe, myslíme jinak (nové podněty pro rozvoj)
 • nová marketingová komunikace Vaší firmy, oslovení nových cílových skupin
 • rozvoj kompetencí Vašich lidí skrze školení a kurzy
 • koučink zaměstnanců, obchodníků, manažerů
 • zlepšení atmosféry a vztahů ve firmě (lepší firemní kultura)
 • systematické public relations (budování image Vaší firmy)
 • opatření zaměřená na zefektivnění procesů ve firmě
 • opatření, jimiž je docílena vyšší produktivita jednotlivců, vyšší produktivita firmy

Chcete-li dále rozvíjet Vaši firmu, posilovat Váš podíl na trhu a upevňovat stabilitu a prosperitu Vašeho podnikání, pak je strategická analýza firmy a její následný rozvoj něco, co by Vás možná mohlo zajímat. Za nezávaznou schůzku s námi nic nedáte. Dejte nám 15 minut, každá další minuta bude Vaše vlastní rozhodnutí. Investovat do budoucnosti se vždy vyplácí.

Proč spolupracovat s námi?

 1. otevřená komunikace, bez "omáček"
 2. spolehlivost, dobrá organizace a flexibilita
 3. profesionální výkon (vlastní analýza, prezentace, zacházení s informacemi, termíny...)
 4. výsledky, zkušenosti a ověřenost v čase
 5. pozitivní hodnocení projektů a dosažených cílů samotnými klienty
 6. rychlé a diskrétní jednání a rychlá reakce na problémy
 7. spokojenost desítek klientů

Zaujal Vás náš pohled na věc?

Vyplňte nezávaznou poptávku a sjednejte si s námi informativní schůzku vyplněním formuláře na spodní straně webu nebo nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 603 995 052.

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.