kw
logo white

Ing. Dušan Lapčík

specializace: obchodní strategie firmy, práce s obchodními zástupci, vedení obchodních týmů, poradenství v oborech obchod a management, obchodní dovednosti, manažerské dovednosti a komunikační dovednosti

Senior konzultant společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o. s téměř 20ti letými manažerskými zkušenostmi zejména z firem zaměřených na IT a IS. Zkušený manažer a obchodník, který díky svým znalostem a zkušenostem vyniká nadhledem, ale i pohodou, kterou vnáší do práce na projektech. V minulosti zastával funkce obchodního ředitele, člena představenstev či dozorčí rady v několika firmách.

Zdobí jej silně pozitivní myšlení se schopností nadchnout pro věc, řídící schopnosti získané dlouholetou praxí, odborným vzděláváním a působením v různých typech týmů a na různých pozicích. Má výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, reprezentativní a příjemné vystupování.

Jeho manažerské znalosti ve vedení týmu jsou pro klienty neocenitelné. Dušan je nadšený sportovec, ví co je to vytrvalost, jak důležitý je trénink a správné vedení. Jeho dlouholeté zkušenosti s vedením týmů, nadšení pro věc a systematická práce se svěřeným týmem přináší kýžený výsledek pro společnost, ale též i radost a uspokojení z odvedené práce pro členy firemního týmu stejně jako firmy samotné.

 

PŘEHLED VŠECH ČLENŮ

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka - Restrukturalizace.cz
1000 znaků zbývá

Nezávazná poptávka

Napište nám naprosto nezávazně o možnost sjednání schůzky.

Telefonicky nebo emailem Vás budeme kontaktovat a popíšeme Vám podrobně postup, jak by se mohla naše případná spolupráce odehrávat.