Reengineering

Reengineering firmy

Reengineering podniku přináší klientům zásadní analýzu a radikální rekonstrukci podnikových procesů tak, aby mohlo být dosaženo výrazného zlepšení kritických měřítek výkonnosti firmy, jako jsou zvýšení rychlosti produkce, snížení spotřeby času, úspora nákladů, zvýšení kvality.

Zaměříme se na redefinici podnikových procesů

Zaměřujeme se na přetváření podnikových procesů tak, abychom dosáhli vyšší efektivity vnitřního fungování podniku – snažíme se, co nejvíce to jde, zjednodušit procesy odehrávající se ve firmě, odstranit všechny zbytečné a duplicitní činnosti, slučujeme činnosti, které mají podobný charakter, inovujeme činnosti a procesy, které jsou neefektivní.

Výsledkem je funkční podnik, který produkuje rychleji, kvalitněji a levněji produkty, služby či zakázky, které jsou hlavním („core“) businessem klienta. V průběhu životnosti jakéhokoliv podniku často zbytečně bují nejen byrokracie a administrativa, ale principiálně většina procesů, které uvnitř podniku probíhají. Pomáháme firmám klientům opět věci zjednodušovat, racionalizovat a zrychlovat.

Efektem Reengineeringu jsou:

Úspora nákladů.
Rychlejší a kvalitnější dodávky produktů a služeb pro zákazníky.
Získání konkurenční výhody v oboru.

Pojďme se setkat na nezávazné schůzce, kde probereme možnosti naší spolupráce.

Včetně toho, jak nejúčinněji pomoci vám a vašemu podniku.

Proč spolupracovat s námi?

  • Otevřená komunikace, bez "omáček"
  • Spolehlivost, dobrá organizace a flexibilita
  • Profesionální výkon (vlastní analýza, prezentace, zacházení s informacemi, termíny ...)
  • Výsledky, zkušenosti a ověřenost v čase
  • Pozitivní hodnocení projektů a dosažených cílů samotnými klienty
  • Rychlé a diskrétní jednání a rychlá reakce na problémy
  • Spokojenost desítek klientů

Zaujal vás náš pohled na věc?

Vyplňte nezávaznou poptávku a sjednejte si s námi informativní schůzku vyplněním formuláře NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA, nebo se s námi spojte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonu +420 603 995 052.
©ALL RIGHTS RESERVED. MADE BY WEBOO 2018