Reference

Zkušenosti klientů

Pomocí malých změn přinášíme klientům výrazné zlepšení kritických měřítek výkonnosti firmy, jako jsou zvýšení rychlosti produkce, snížení spotřeby času, úspora nákladů, zvýšení kvality.

výběr z našich referencí

Petr Píša, majitel společnosti

Frigomont a.s.

Společnost Frigomont a.s. je předním dodavatelem chladírenské techniky, opláštění budov a čistých prostor pro průmyslové provozy. Spolupráce s panem Jemelkou začala z důvodu potřeby kompetentního vedení ve fázi rozšíření výroby a expanze na nové trhy. Spolupracujeme již přes dva roky a budeme pracovat na rozvoji i nadále do budoucna.
Oldřich Kovařík - jednatel

OK DESIGN

Líbí se mi rychlé jednání a rychlé reakce na podněty. Myslím, že se posouváme vzhledem k minulému období rychleji kupředu, a to ještě nemáme vše hotové.
Jan Švrček, jednatel

SEZAKO PŘEROV s.r.o.

Za naši firmu mohu s klidným svědomím doporučit práci pana Jemelky, která povede v konečném efektu ke kvalitě služeb, a tím i k nárůstu Vašeho zisku.
MILAN SEČKÁR, JEDNATEL FIRMY

TIGEMMA S. R.O.

Se společností J.I.P. pro firmy s.r.o. jsme začali spolupracovat na základě doporučení od jednoho z našich dodavatelů, který byl zároveň klientem firmy J.I.P. Myšlenku na takovou spolupráci, tzn. manažerský koučink či externí poradenství, zkrátka mít někoho z venku, kdo přináší nový pohled a zkušenosti z jiných firem, jsem ale měl již delší dobu.
ING. JIŘÍ ZAPLETAL, ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

METRUM S.R.O.

Pan Jiří Jemelka spolupracuje s naší firmou od začátku roku 2009. Spolupráce s ním probíhá plánovitě po krocích a je zaměřena na celkovou revitalizaci firmy.

PETR PAKSI, MAJITEL A ŘEDITEL

J.A.P. SCHODY S.R.O.

S firmou Jiřího Jemelky spolupracujeme od čtvrtého kvartálu roku 2013, byť nás její zástupce kontaktoval již několikrát v průběhu let 2010 – 2012. Důvodem, proč jsme do spolupráce z počátku nechtěli jít, bylo mé přesvědyčení, že obchod nám funguje dobře a Jiří Jemelka nám nemá co nabídnout. Osobně jsem také měl za to, že u nás ve firmě víme lépe než někdo externí (a v případě p. Jemelky také někdo zcela mimo náš obor), co máme dělat a jak.
JOSEF DVOŘÁK, MAJITEL

INEX SPEDITION S.R.O.

Společnost INEX SPEDITION poskytuje služby v oblasti mezinárodní, tuzemské nákladní dopravy, spedice, logistiky a skladování. V květnu roku 2012, kdy společnost oslavila 20 let od založení nastala situace, kdy vedení společnosti nejen hodnotilo uplynulé období dvou desetiletí, ale především analyzovalo stávající stav a další směřování společnosti v budoucnu.
RADEK JUCHA, ŘEDITEL

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL S.R.O.

Potřebovali jsme vytvořit interní procesní audit. Dostali jsme garanci že pokud po auditu nebudeme spokojeni s navrženým postupem, nemusíme nic platit.
Zdeněk Zemek, generální ředitel

ČSAD Vsetín a.s.

V průběhu let 2013 – 2014 jsme spolupracovali se společností J.I.P. pro firmy s.r.o. na optimalizaci provozů několika našich společností. J.I.P. pro firmy s.r.o. doporučuji všem firmám, které se chtějí nejen vyrovnat  s momentálním horším stavem hospodaření či provozu, ale také každému, kdo chce určit cestu k budoucí prosperitě a rozvoji podniku.

Pojďme se setkat na nezávazné schůzce, kde probereme možnosti naší spolupráce.

Včetně toho, jak nejúčinněji pomoci vám a vašemu podniku.

Proč spolupracovat s námi?

  • Otevřená komunikace, bez "omáček"
  • Spolehlivost, dobrá organizace a flexibilita
  • Profesionální výkon (vlastní analýza, prezentace, zacházení s informacemi, termíny ...)
  • Výsledky, zkušenosti a ověřenost v čase
  • Pozitivní hodnocení projektů a dosažených cílů samotnými klienty
  • Rychlé a diskrétní jednání a rychlá reakce na problémy
  • Spokojenost desítek klientů

Zaujal vás náš pohled na věc?

Vyplňte nezávaznou poptávku a sjednejte si s námi informativní schůzku vyplněním formuláře NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA, nebo se s námi spojte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonu +420 603 995 052.
©ALL RIGHTS RESERVED. MADE BY WEBOO 2018